1
/
of
0
Individual Lessons - 1.5 hours
Individual Lessons - 1.5 hours
The total cost - $60 - includes payment for one hour and a half of individual instruction and practice time. The lesson is to be scheduled at a time that is mutually agreeable between the student and instructor.
Regular price
$60.00 USD
Regular price
Sale price
$60.00 USD
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability